Reference

REFERENCE – NAPSALI NÁM, NAPSALI O NÁS

   Dobrý den paní Klocová, ráda bych Vám poděkovala za Váš přístup k výuce angličtiny naší Marianky. Za půlrok pravidelných hodin angličtiny se Mari naučila spoustu slovíček a dokonce i slovních spojení. Co je ovšem pro mě jako maminku nejdůležitější, je to, že na Vaši výuku chodila ráda a k angličtině získala pozitivní vztah, který jí doufám vydrží :). …Monika 

 

   Dobrý večer, moc bych Vám chtěla poděkovat za hodiny angličtiny, které během celého školního roku Esterka navštěvovala s nadšením! Myslím, že se nejen něco naučila, ale hlavně se u ní povedla jedna zásadní věc, a sice, vybudovat si pozitivní vztah k angličtině. Tak snad ji to vydrží co nejdéle. V kurzu se samozřejmě chystá pokračovat i v příštím školním roce. Ještě jednou moc děkuji. …Martina J.

 

   Dobrý den paní Klocová, děkuji Vám moc za Šimona, konečně mám pocit, že se učí angličtinu a dokonce, že ji i chápe! Chválím za super přístup ke studentům a formu výuky, takhle jsem si to nějak představovala:-). Sama jsem vystudovala jazykovou školu, tak mám i stejná měřítka a požadavky na výuku svých synů. Proto Vás jistě nepřekvapí, že si zarezervujeme závazně jedno místečko pro Šimona i v dalším roce:-). Přeji Vám hodně úspěchů a pilných studentů:-) …R.

 

   Tomáš se snaží, má vás rád a co chodí na Ajinu tak nosí ze školy z aj jedničky:-) …I.Z.

 

   Dobrý den paní Klocová. Za Dennyho Vám musím opravdu moc poděkovat. Díky Vám zájem o jazyk zase začal mít a znovu ho to těší, samozřejmě i změna učitele na ZŠ. Občas se snažil mi říkat, co jste probírali a bylo znát, že si začíná být zase jistější. Věřím, že ten pozitivní přístup z jeho strany zůstane i nadále. Proto jsem se rozhodla Vám napsat velké poděkování, jak to s dětmi umíte a dokážete ten jejich zájem získat. Zároveň Vás požádat, abyste s ním počítala i v příštím roce. Pokud bude možnost, aby docházel se staršími žáky, jak jste mu navrhovala, budeme jedině rádi. Snad by neměl být problém. Jestli si myslíte, že na to má, tak to bude pro něj velký přínos. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám také krásné prázdniny! S pozdravem …Jaroslava Š.

 

   Hezký den. Návrhy a připomínky žádné nemáme a od února bychom chtěli ve výuce určitě pokračovat, jelikož je Máťa velice nadšený, spokojený a baví ho to, takže veliká naše spokojenost:)))). Co napsat jiného než DĚKUJI! Rozhodně s námi prosím počítejte. Jen prosím o zachování rozvrhu, středa odpo vyhovuje, ostatní dny máme zase jiné kroužky. S přáním hezkého dne …Rodina K.

 

   Dobrý den! I já, myslím, že nejen za sebe, chci poděkovat za Vaši trpělivost a hlavně odvahu dát se na vybudování jazykové školy! Domnívám se, že to bylo přínosem nejen pro Vás, ale i pro nás jako studenty ať tedy školáčky nebo dospěláky! Věřím, že to nebyl jen jeden, první rok, ale bude takových více! Za mě potvrzuji pokračování v příštím školním roce! Děkuji …Lenka F.

 

   Dobrý den paní Klocová, předem Vám chci za vše poděkovat. Myslím, že školička se rozjela dobře a moc Vám to přeji a fandím Vám. Terezka je svá a i když občas stagnuje, že nechce chodit, myslím, že vše dobře vstřebává a v hlavičce jí spousta informací zůstává. Jen se hodně upíná na kamarády, proto Vás chci poprosit, pokud by bylo trochu reálné, aby chodila s některým ze spolužáků asi by mi to usnadnilo situaci při docházení na další hodiny Aj. Tím chci potvrdit, že budeme i v dalším pololetí pokračovat. Mějte se krásně! …T.

 

Dobrý den, děkuji za zprávu a moc bych prosila o registraci pro Michala na příští rok. Doučování mu moc pomohlo a tak si myslím, že bude pokračovat i nadále. S přáním pěkného dne …Iveta K.

 

 


MEZI NAŠE STÁLÉ ZÁKAZNÍKY PATŘÍ


AVE Čáslav, Finanční Úřad Čáslav, Eregaly Chotusice, Advokátní kancelář Petra Civínová, Advokátní kancelář Schüller, Gynekologická ambulance Provazníkovi