Semestr 2016

Vážení a milí klienti,

1.9.2016 se již čtvrtým rokem otevírá naše JAZYKOVÁ ŠKOLA ÁJINA Čáslav. Zápisy nových klientů budou probíhat od 1.9. 2016 od 9.00 hod.. Pokud vás naše nabídka výuky zaujala neváhejte nás kontaktovat i dříve. Preferujeme možnost osobního setkání s lektorem, prohlídka výukových prostor i možná rezervace místa v kurzu. Z tohoto důvodu na našich stánkách nenajdete bližší informace, rozvrhy apod. Vše záleží především na přání klienta a jeho současných jazykových znalostech. Kapacita kurzů je omezena a většina je již obsazena rezervacemi studentů z předchozích let.

Opět nabízíme standardní kurzy angličtiny ve všech kategoriích od tří let. Jazykové kurzy jsou rozdělené podle úrovně studentů. Dále poskytujeme kurzy individuální, firemní, přípravy na jazykové zkoušky apod..

Naším krédem stále zůstává naučit vás plynulé anglické komunikaci s minimem chyb. Nenásilný způsob učení se těmto dovednostem se nám velice osvědčil.

Můj několikaletý pracovní pobyt v zahraničí (USA), ve spojení se speciálními lektorskými kurzy zakončenými profesionální zkouškou, je zárukou kvality naší výuky. Myslím, že pobyt v anglicky mluvící zemi mě naučil používat anglický jazyk, tak jak to dělají rodilý mluvčí. Proto studenty nezatěžuji anglickou gramatikou, která se považuje za „mrtvou“ i když je bohužel stále vyučována. Snažím se studenty naučit přirozenosti v komunikaci a zejména to co budou v praxi opravdu využívat. Přirozenost je v dnešní době, kdy je anglický jazyk nejrozšířenějším na světě, tím nejdůležitějším.

Veškeré kurzy jsou vedeny mnou osobně. Nenechávám se nikým zastupovat, což je důležité vzhledem ke vztahu klienta a lektora. V případě mé nepřítomnosti jsou kurzy řádně nahrazeny. Věřím, že všechny tyto skutečnosti napomohou k tomu, aby jste se s námi učili efektivně a s radostí. Jsem moc ráda, že k nám stávající studenti chodí rádi, každoročně se vracejí a jsou spokojeni se stylem naší výuky a mají k anglickému jazyku kladný vztah.

Těším se na spolupráci s Vámi a děkuji všem stálým klientům za jejich důvěru.

Petra Klocová